Môžete využiť doručenie do výdajných miest GLS ParcelShop alebo GLS Parcel Box. Cena dopravy do výdajných miest iba 4 Eur.

Napíšte nám: info@naradihornig.cz

Vyberte jazyk

Potrebujete poradiť? +420 481 54 30 54

vrut CETRIS 4,2*35 Zn

vrut CETRIS 4,2*35 Zn

0,08 € skladom 502 ks

vrut CETRIS 4,2*35 Zn

Kód produktu: 133909

Vrut do CETRIS dosky, pozinkovaný

0,08 €

0,07 € bez DPH

Popis produktu

Vrut do CETRIS dosky, pozinkovaný

  • průměr: 4,2 mm
  • délka: 35 mm
  • typ závitu: chipboard HI-LO
Hodnotenie (0x)

Hodnotenie

Žiadne hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nemá žiadne hodnotenie.

Informácie o získavaní recenzií
Články

Články

Hlavy skrutiek a vrutov – správne náradie na zaťahovanie a uvoľňovanie

Hlavy skrutiek a vrutov – správne náradie na zaťahovanie a uvoľňovanie

Keď ide o klinec, je to jednoduché – stačí iba kladivo. Skrutky a vruty ale v dnešnej dobe disponujú šesťhrannými hlavami, hlavami s plochou, krížovou, hexagonálnou alebo hviezdičkovou drážkou, a špeciálnymi drážkami. Ako ich rozoznať, na čo sú ktoré dobré a aké nástroje použiť na zaťahovanie a povoľovanie?

Čítať viac

Už od jedného kusa

Spájací materiál, zátky, návleky, háky, očká a ďalší železiarsky tovar u nás nakúpite v množstve už od jedného kusa bez ďalších poplatkov.

Keď máte záujem o väčšie množstvo, krabicový odber alebo individuálnu ponuku, neváhajte nás prosím kontaktovať e-mailom na adrese info@naradihornig.cz.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek a žiadna akcia ani novinka Vám neutečie

Vyberte jazyk